Naujienos

Vilkaviškio rajono savivaldybės Sodėnų ugniagesiai į gaisrus skuba iš Vokietijos gautu automobiliu

Vilkaviškio rajono savivaldybės Sodėnų ugniagesiai į gaisrus skuba iš Vokietijos gautu automobiliu

Vilkaviškio kraštą tradiciškai aplankė Vilkaviškio rajono garbės pilietis Alfonsas Hopingas, kuris šįkart atkeliavo kartu su Visbeko priešgaisrinės tarnybos ugniagesių komandos vadovu Sascha Stelmaszyk, Visbeko priešgaisrinės tarnybos savanorių ugniagesių komandos vadove Natalie Calado ir „Rotary Club Vechta“ atstovu Georg Hake.

Pagrindinis šio vizito tikslas – susitikti su Vilkaviškio rajono priešgaisrinės tarnybos Sodėnų ugniagesių komandos nariais, kuriems praėjusių metų pabaigoje buvo paskirtas iš Vokietijos, Visbeko savivaldybės atkeliavęs ugniagesių automobilis. Nors šis susitikimas ir oficialus automobilio perdavimas turėjo įvykti kur kas anksčiau, tačiau dėl pasaulį sukausčiusios COVID-19 pandemijos vokiečiai į Lietuvą galėjo atvykti tik dabar.

Atvykusius svečius pasitiko Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka. Meras kartu nuvyko pas Vilkaviškio rajono priešgaisrinės tarnybos Sodėnų komandos ugniagesius. Susitikime taip pat dalyvavo Vilkaviškio rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos viršininkas Audronius Stroginis, kuris rūpinasi svečių vizitu ir lydi juos visos kelionės metu.

Susitikimo metu kolegos iš Vokietijos apžiūrėjo Sodėnų ugniagesių komandos darbo vietą, pasidžiaugė gerai prižiūrimu automobiliu. Vėliau nuvykta prie Karalkrėslio bendruomenės namų esančio tvenkinio, kur ugniagesiai pademonstravo automobilio įrangos galimybes, apsikeitė kolegiška patirtimi, pabendravo. Buvę automobilio šeimininkai davė naudingų patarimų, dar kartą papasakojo apie automobilio techninius duomenis, kartu išbandė įvairius gaisro gesinimo būdus.

Vilkaviškio rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos viršininkas A. Stroginis visos komandos vardu padėkojo Vilkaviškio rajono garbės piliečiui A. Hopingui už pastangas ir pagalbą surandant reikalingą pastiprinimą ugniagesių komandoms, atvykusiems kolegoms iš Visbeko priešgaisrinės tarnybos, už jų bendradarbiavimą ir naudingus patarimus, bei geradariui Dirkui, kuris už solidžią sumą parūpino reikalingos įrangos, įteikdamas jiems paveikslą su ugniagesiu ir linkėdamas, kad šis saugotų juos, jų šeimas ir namus.

Taip pat skaitykte