Naujienos

Vilnius TECH kviečia studijuoti Saugos inžinerijos magistratūrą

Vilnius TECH kviečia studijuoti Saugos inžinerijos magistratūrą

Vilniaus TECH – Vilniaus Gedimino technikos universitetas siūlo studijuoti Saugos inžineriją. Pabaigus šias studijas suteikiamas inžinerijos mokslų magistras, studijų trukmė – 1,5 metų.

Svarbu paminėti, kad Vilnius TECH yra vienintelė aukštoji mokykla Lietuvoje, kuri rengia kvalifikuotus Saugos inžinerijos krypties specialistus. Tokie specialistai gebės savarankiškai plėtoti ir taikyti mokslines idėjas saugos inžinerijoje. Studijų metu įgytos žinios ir įgūdžiai leis spręsti saugos inžinerijos uždavinius projektuojant pastatus ir statinius, kurie būtų apsaugoti nuo gamtinio, techninio, ekologinio ar socialinio pobūdžio pavojų bei žmogiškojo faktorius.

Saugos inžinerijos studijų programoje rašoma, jog mokantis šioje programoje įgyjamos inžinerijos žinios ir mokoma taikyti naujausius skaičiavimo, modeliavimo ir situacijų simuliacijos principus. Negana to, visi šie skaičiavimai ir modeliavimai yra atliekami naudojant kompiuterines programas.

Teigiama, kad pabaigus Saugos inžinerijos studijų programą, specialistas gebės analizuoti ir vertinti saugos inžinerijos problemas, vadovaudamasis teorinėmis ir praktinėmis žiniomis. Saugos inžinierius sugebės įvertinti, taikyti ir realizuoti techninius, technologinius ir organizacinius sprendimus. Toks specialistas galės užtikrinti infrastruktūros objektų saugą nuo technogeninių avarijų, modeliuoti įvykius ir incidentus, taikant matematinius rizikos vertinimo metodus. Inžinierius, pabaigęs studijas, gebės valdyti pajėgas incidentų ir ekstremalių įvykių vietose, vykdant gelbėjimo darbus.

Jei pasirinksite Saugos inžinerijos studijas, galėsite dirbti pastatų ir statinio projektavimo, pastatų ir statinių statybos bei statybos ekspertinėse įmonėse. Tokie inžinieriai reikalingi ir saugos sistemų bei priemonių diegimo įmonėse. Valstybinės institucijos ir įmonės, atsakingos už žmonių ir turto saugą, irgi ieško Saugos inžinerijos specialistų. Saugos inžinieriai lengvai ras darbą ir saugos priemonių kūrimo srityje ar galės tapti tyrimo ekspertais. Žinoma, visuomet galima tęsti studijas doktorantūroje ir dirbti pedagoginį darbą.

Daugiau informacijos apie studijas galite rasti čia: https://vilniustech.lt/stojantiesiems/magistranturos-studijos/studiju-programos/317403?element_id=317404&sp_id=61&f_id=7&qualification=a%3A1%3A%7Bi%3A0%3Bs%3A1%3A%22M%22%3B%7D

Taip pat skaitykte